OPERASYONEL KİRALAMA


İster tek bir araç ister birden fazla araç olsun sizin için operasyonel kiralama hayatınızı kolaylaştırır. Doğru bir tercih yaparak toplam masraflarınızı azaltabilir ve daha güvenli ve daha memnun edici bir sürüş deneyimi yaşayabilir.
Araç kiraladığınızda aracın satın alma süreci, finansal yük ve işlemler, sigorta, lastik, bakım, hasar onarımı, muayene vb. konularla ilgilenmez bu giderlere ek bir harcama yapmazsınız. Bu tür tüm işlemler alanında uzman kadromuz tarafından sizin adınıza üstlenilir ve takip edilir. Siz de araçlarınızın operasyonel yük ve risklerinin Ata Filo tarafından üstlenilmesi sayesinde bu tarz konularla vakit harcamaz ve tasarruf ettiğiniz zaman ve enerjinizi daha doğru değerlendirebilirsiniz.

Bakım Resmi

Bakım

Kullanmakta olduğunuz aracın periyodik bakım süreleri Ata Filo tarafından takip edilir. Bakım süresi yada kilometresi gelen araçların periyodik bakımları anlaşmalı olduğumuz yetkili ve özel servislerde yapılır.Bu süreçteki tüm masraflar Ata Filo tarafından karşılanır.

Yol Yardım Resmi

Arıza ve Yol Yardım

Kullanımınız sırasında meydana gelebilecek arıza durumlarında en kısa sürede anlaşmalı ve yetkili servislerin yol yardım birimleri tarafından gerekli ilk müdahale yapılır. Arıza büyüklüğüne göre riskli durumlarda çekici hizmetiyle aracınız servise çekilerek tamir süreci başlatılır.

Kaza Resmi

Kaza ve Hasar

Başınıza gelebilecek olası kaza/hasar durumlarında aracınız sözleşme dahilinde Ata Filonun anlaşmalı olduğu hasar servislerine çekilir ve onarım işlemleri sonrasında en kısa zamanda yapılarak süreç tamamlanır.

Lastik Resmi

Lastik Değişim

Lastikler kullanımı sözleşmede belirtilen km limitine ulaşması durumunda yeni lastik değişimi Ata Filo tarafından yapılır. Sözleşme şartlarına bağlı olarak kış lastik temini ve değişim randevuları tarafımızdan organize edilir.

Muayene Resmi

Trafik Sigorta ve Muayene

Kiralamış olduğunuz aracın trafik sigortası, egzoz emisyon pulu ve muayene işlem periyotları tarafımızdan takip edilerek gerekli poliçe ve randevuları oluşturulur. Bu süreçlere ait tüm masraflar ve ücretler Ata Filo tarafından karşılanır.