S.S.S

ATA FİLO KİRALAMA A.Ş.’den kimler operasyonel filo kiralama hizmeti alabilir?

Her tür gerçek ve tüzel kişilik, operasyonel filo kiralama ürünlerimizden faydalanabilir.

 

ATA FİLO KİRALAMA A.Ş.’den hangi tip ve hangi marka araç kiralayabiliriz?

Her marka ve modelde tüm binek araç seçeneklerini ATA FİLO KİRALAMA A.Ş.’den kiralayabilirsiniz.

 

12 aydan daha kısa süreli kiralama ihtiyaçlarımıza yönelik hizmetler sunabiliyor musunuz?

ATA FİLO KİRALAMA A.Ş. bünyesinde 12 aydan kısa süreli kiralama taleplerinize yönelikte alternatif ürün ve hizmetler sunulmaktadır.

 

Kiralanan araçlara logo uygulaması, giydirme yapılabilir mi?

Logo giydirme işlemlerinin araç ruhsatına işlenmesi gerekir. Gerekli işleyiş çerçevesinde giydirme işlemi yapılabilir. Bu konuda ATA FİLO KİRALAMA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi ile iletişime geçmeniz durumunda uzman ekibimiz size gerekli desteği sağlayacaktır.

 

Operasyonel kiralama yapabilmek için nasıl başvuruda bulunabilirim?

Web sitemizde bulunan talep formunu doldurup bize iletmeniz durumunda, en kısa sürede satış ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  

Kiraladığım araç ile yolda kaldığım veya kaza yaptığım durumlarda ne yapmalıyım?

Aracınızla yolda kaldığınız veya kaza geçirdiğiniz durumlarda, ATA FİLO KİRALAMA A.Ş.’nin Türkiye genelinde 7 gün 24 saat kesintisiz destek hizmetleri sunan ( 0530 442 82 92 ) nolu yol yardım hattını arayarak, konusunda uzman profesyonellerden gerekli destek ve yönlendirmeleri alabilirsiniz.

 

ATA FİLO KİRALAMA A.Ş.’ den kiraladığım aracımla şehirlerarası yollarda arıza veya kaza nedeniyle yolda kaldığım durumlarda ne gibi hizmetler sunulmaktadır?

ATA FİLO KİRALAMA A.Ş.’ den kiraladığınız aracınız ile şehirler arası yollarda kaza ya da arıza nedeniyle aracınızın yürümesine engel bir durum oluşursa, aracınızın bulunduğu yerden alınmasını ve en yakın ATA FİLO KİRALAMA A.Ş. anlaşmalı servis noktalarından birine ulaştırılması sağlanır.

 

En az kaç adet araç kiralayabiliriz?

1 araç için dahi operasyonel filo kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Sözleşme süresi nedir? Kendi koşullarımızı oluşturabiliyor muyuz?

Sözleşme süresi 12 aydan başlayarak 48 aya kadar değişmektedir. Bu süre içerisindeki herhangi bir dönem boyunca, size en uygun kiralama çözümünü oluştururuz.

 

Araç kiralama ile birlikte sunulan hizmetler nelerdir?

Özellikle yapılacak hizmet anlaşmasına bağlı olarak araçlar için Türkiye genelinde 7/24 yol yardım hizmetleri, bakım, onarım, geçici araç temini, lastik yönetimi, OGS/HGS yönetimi, yakıt yönetimi, raporlama ve sigorta hizmetleri sunulmaktadır

 

Araçların bakım işlemleri nerede yaptırılıyor?

Araçlarımızın tüm mekanik ve periyodik bakım işlemleri sadece yetkili servislerde yapılmaktadır.

 

Kiraladığımız araçların bakım maliyetleri kim tarafından karşılanacaktır?

Operasyonel kiralama sözleşme süresi boyunca aracınızın tüm periyodik bakım işlemleri, üretici   markanın belirlediği kriterler çerçevesinde yetkili servislerde gerçekleştirilmekte ve bu işlemlerin maliyetleri ATA FİLO KİRALAMA A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

 

Kiraladığımız araçların muayene ücretleri kim tarafından karşılanacaktır?

Operasyonel kiralama sözleşme süresi boyunca aracınızın muayene ücreti ödemeleri, ATA FİLO KİRALAMA A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

 

 Copyright © 2013 | ATA FİLO KİRALAMA A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.